https://jahorinatrail.com/

Treće izdanje JUT-a

Ukupni plasman po kategorijama:

ULTRA, 125 km
Žene:
1. Miluša Bošković, MNE (16.08:44);
2. Draga Žbontar, Tekaška skupina Jesenice, SLO (16:27:37);
3. Gordana Maksimović, Jahorina Ultra Trail Team, BiH - 18:03:53



Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Charile Sharpe, Running Riot Coaching, GBR (10:44:25);
2. . Ivan Hrastovec, Tekaška skupina Jesenice, SLO (11:58:28);
3. Vladimir Panić, Jahorina Ultra Trail Team, SRB (13:05:19)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.

MAXI, 84 km
Žene:
1. Mateja Blažević, CRO (10:07:35);
2. Maja Blašković, HPD MOSOR, CRO (11:05:25);
3.Jasmina Hodžić, ARK Rekreativci, BiH (11:07:17)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Igor Yovanovitch, Jahorina Ultra Trail Team, ESP (8:07:33);
2. Marko Herman, STRKA, CRO (8:49:34);
3. Miloš Uskoković, MNE (8:53:43)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.

MIDI, 33 km
Žene:
1. Martina Mileva, TREX/PSD Makpetrol, MKD (5:08:00);
2. Martina Đođo, Zagreb Runners, CRO (5:15:54);
3. Urška Robnik, IPA Klub Ljubljana, SLO (5:24:52)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Marjan Bonev, TREX, MKD (3:53:52);
2. Matjaž Čuček, IPA Klub Ljubljana, SLO (4:10:21);
3. Ivan Milinković, Zagreb Runners, CRO (4:11:06)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.

MINI, 10 km
Žene:
1. Darija Bostančić, Ad Natura, CRO (1:34:02);
2. Amila Štaljo, Klika, BiH (1:47:19);
3. Ivana Momčilović, UTS, SRB (1:52:51)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Alija Imamović, Bosna i Hercegovina (1:10:22);
2. Marjan Bonev, TREX, MKD (1:14:16);
3. Neven Cicović, OS BiH (1:16:34)


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Ujedno, na Maxi Trailu kao oglednoj trci za reprezentaciju Bosne i Hercegovine u trail trčanju, najbolji plasman među domaćim takmičarima su ostvarili:

Žene:

1. Jasmina Hodžić, ARK Rekreativci (11:07:17)
2. Nataša Kaurin, TRK Banjaluka (12:40:06)
3. Ana Perić, HPD Prenj 1933 (13:18:52)

Muškarci:

1. Jasmin Pajević, A.V. de Spartaan (9:28:28)
2. Mirsad Abdaković, BURT (9:28:28)
3. Mate Ćurić, AK Puls Tomislavgrad (9:48:13)