https://jahorinatrail.com/

Četvrto izdanje JUT-a

Ukupni plasman po kategorijama:

ULTRA, 104 km
Žene:
1. Miluša Bošković, TK Kotor, MNE – 15:22:25;
2.Mirela Kristek, SRK Baraber, CRO - 16:21:16;
3. Adina Tipei, ROU, - 16:35:21



Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Kaloyan Chanev, Phi Molds, BUL - 11:39:09;
2. Balazs Nedjalkov, Mecsek marathon team, HUNG - 12:03:26;
3. Alen Božić, SLO - 13:07:52


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.

MAXI, 69 km
Žene:
1. Paula Vrdoljak, AK Sljeme, CRO - 9:33:26;
2. Jasmina Kavazović, Mostar runners, BiH - 9:55:33;
3. Anela Muhtarević, ARK Tuzla, BiH - 9:59:26



Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Branislav Pavić, AK Sloboda, BiH - 7:53:53;
2. Sanjin Vučan, Veliki zdenci, CRO - 8:05:08;
3. Ivan Leženić, Trail sekcija HPD Prenj 1933 / Čvrsnica ultra trail, BiH - 8:24:38


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.

MIDI, 34 km
Žene:
1. Petra Kontić, AK Sljeme, CRO - 4:25:53;
2. Ines Jozić, Saucony akademija trčanja Slavonski Brod, CRO - 4:29:37;
3. Ivana Vrvilo, PD IMBER, CRO - 4:51:51


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Jošt Lapajne, TSK IDRIJA / Bagheera, SLO - 3:13:50;
2. Stephan Tassani-Prell, SC Ainring / Team Salomon, GER - 3:48:43;
3. Marko Kozul, Trail sekcija HPD Prenj 1933, BiH - 4:07:10


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.

MINI, 14 km
Žene:
1. Marija Đorđević, SK Tribe / Oblakove Pertle, SRB - 1:36:43;
2. Mirela Čučak, MostarRunners, BiH - 1:39:01;
3. Milena Mladeova Ivanova, BUL - 1:40:47


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Muškarci:
1. Marko Starčević, OS BiH, BiH 1:08:49;
2. Neven Cicović, OS BiH, BiH - 1:08:49;
3. Mihret Delić, Ind, BiH, 1:18:17


Ostale finišere možete vidjeti na ovom LINKU.
Na MIDI Trail trci za policiju, najbolji plasman su ostvarili:
1. Bajro Kulovac, Žepa – 6:00:30
2. Asmir Klapuh, Iijaš – 6:00:30
3. Nenad Tošović, Rogatica – 6:03:34
Na MAXI Trailu kao kvalifikacijskoj trci za reprezentaciju Bosne i Hercegovine u trail trčanju, najbolji plasman među takmičarima su ostvarili:

Žene:
1. Jasmina Kavazović, Jablanica - 9:55:33
2. Anela Muhtarević, Živinice – 9:59:26
3. Ana Perić, Mostar – 10:34:46

Muškarci:
1. Branislav Pavić, Novi Grad, - 7:53:53
2. Ivan Leženić, Mostar - 8:24:38
3. Kornej Arkoš, Sarajevo - 9:25:42